Ateliér Sweet Sin

Region: Praha 2
nabídka, 3.10.2018, 15:13
Smazat

Náš ateliér je určen i pro milence a zamilované, kteří chtějí utéct z reality a užít si spolu příjemné chvíle.

Pronájem celého prostoru od 23:00 do 9:00 – 2600 Kč

Pobyt více osob je nutné nahlásit předem a je zpoplatněn částkou 700 Kč.

V ateliéru SWEETSIN se snažíme, aby jste se cítili příjemně a nemysleli na nic jiného než jeden na druhého. Poskytneme vám k tomu příjemné osvětlení, svíčky, hudbu, občerstvení, budete se u nás citit přímo královsky. Přejete-li si to u nás užít jak nejvíce je to možné, doporučujume vám zakoupit v našem baru láhev sektu nebo dobrého vína, určitě si tak lépe vychutnáte stráveny čas ve vířivce. Vířivka totiž není jen relaxační procedura. Pravidelné užívání zlepšuje krevní oběh, látkovou výměnu, má pozitivní vliv na pokožku, obnovuje funkci svalů a kloubů. No a o romantice a vířivce jsou skládané legendy! Šelest vody, hrající si se všemi barvami díky originálnímu osvětlení, šampaňské, lehká hudba – setkání ve vířivce si budete pamatovat dlouho! Naše privátní vířivka je jednou z nejpříjemnějších v Praze.

Náš ateliér tu je jen a jen pro vás, v marockém stylu se budete citít přímo nádherně a vaše partnerka urcitě také, využijte náš nádherný prostor, kde vám jsou k dispozici ruzné pokoje, vířivka, bar a překvapte vaši polovičku něčím originálním.

Poté co si u nás uděláte rezervaci a přijedete na místo, nám zavolejte, my si vás vyzvedneme. Uvedeme Vás do apartmánu, budete-li mít zájem, rádi vás po apartmánu provedeme a ukážeme, jak se zachází s vířivkou. Poté vás již necháme o samotě relaxovat a užívat si jeden druhého. Je pro vás připraveno vše, co budete během pobytu potřebovat (ručníky, pantofle, fén, ložní prádlo, dále karafa vody, malý Bohemia sekt, káva, menší obcerstvení).

Fotogalerie:Odpovězte na inzerát

*
*
*


Firmy z tohoto regionu:

Relax Tiffanys - Romantický azyl

Sekce: Milenecký azyl, Město: Nove město


Zpět na výpis inzerátů
+ Vložit nový inzerát

O nás

Internetové stránky MileneckýAzyl.cz Vám poradí s kontakty na milenecký azyl ve Vašem okolí. všechny milenecké azyly prověřujeme a řadíme do správné lokality.

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.mileneckyazyl.cz pište na info@mileneckyazyl.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.